MojAndroid

Google má dnes opäť jeden z tých plodnejších dní. Na obchode Play totižto začal sprístupňovať viaceré novinky, vrátane novej klávesnice (postupne sa objavuje pre všetkých používateľov) a SMS/MMS aplikácie z Androidu 5.0 Lollipop. Google Messenger je natívna aplikácia, ktorá sa stará o obsluhu prijatých a odoslaných SMS/MMS správ. Podobne ako väčšina noviniek od Google prichádza s novým Material dizajnom, ktorý postupne nahrádza staré verzie používateľského prostredia.

messenger messenger2 nexus2cee_unnamed-12

Samotná aplikácia oproti iným svojho druhu neponúka nič špeciálne. Môžete písať textové správy, zoraďovať správy do blokov, vyhľadávať v kontaktoch, posielať fotografie, obrázky alebo zvukové nahrávky. Kompatibilná je s Androidom 4.1 a vyšším. Google sa zatiaľ rozhodol, že ju nenahradí službou Hangouts, ktorá síce zvláda aj prijímanie SMS správ, no je dosť neprehľadná a nie všetci používatelia si ju obľúbili.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

12.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+