MojAndroid

Len dnes sme písali o akvizícii Meebo spoločnosťou Google a už tu máme ďalšiu správu o tom, že tento vyhľadávací gigant odkúpil kancelársku aplikáciu QuickOffice pre Android.  Google plánuje integrovať jej technológie do Google Drive, ktorý už aj v súčasnosti ponúka široké možnosti úprav dokumentov. Pomocou QuickOffice bude Google Drive ešte lepším a výkonnejším nástrojom pre ich správu a to aj vrátane podpory veľkého množstva formátov.

QuickOffice má v súčasnosti pomerne veľkú používateľskú základňu. Používatelia, ktorí si však aplikáciu zakúpili sa nemusia obávať straty podpory zo strany vývojárskeho tímu. Google sľubuje aktualizácie aj počas prechodného obdobia, pokiaľ nebudú všetky technológie plne integrované s Google Drive. Google sa tak v blízkej dobe stane veľkým hráčom aj na poli office produktov pre Android. Nechajme sa prekvapiť, čo všetko nakoniec táto akvizícia prinesie.

Zdroj: google blog

5.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+