MojAndroid

Či sa to niekomu páči alebo nie, Fotky Google sa stávajú naozaj komplexným nástrojom nielen na ukladanie fotografií, ale aj na ich upravovanie. Dokazuje to aj novinka v aplikácii – nástroj na automatické vyváženie bielej farby.

Náš tip
Google Fotky prinášajú funkciu, ktorá vám ušetrí množstvo nervov a času

Hoci to znie ako drobnosť, častokrát to je jediná vec, ktorú na svojej fotografii chcete upraviť. Doteraz sa automaticky dala upravovať biela farba len spolu s expozíciou, saturáciou a kontrastom. Google oznámil dostupnosť tejto novinky v rámci článku na svojom blogu, kde hovorí o 6 jednoduchých spôsoboch, ako vylepšiť svoje fotografie.

vyvazenie-bielej-google-fotky

Novinka prichádza do mobilnej verzie určenej pre Android a neskôr bude dostupná aj na iPhonoch. Samozrejmosťou je aj dostupnosť v desktopovej verzii tejto služby. Ak ste Fotky Google ešte nevyskúšali, mali by ste tak hneď urobiť. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

4.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+