MojAndroid

Najnovšia verzia aplikácie Google Fotky prináša funkciu, na ktorú sme čakali naozaj dlho. Vďaka novému algoritmu dokáže automaticky rozpoznať fotografie s tvárami, ktoré sú “na ležato” a dané fotky automaticky otočiť do správnej polohy. Doteraz ste museli tento úkon robiť ručne, čo bolo v mnohých prípadoch naozaj otravné. Nová verzia Google Fotiek ale prináša aj ďalšiu zaujímavú novinku – automatický výber najlepších ľudí, ktorých fotíte najčastejšie. Priamo v aplikácii budete mať k dispozícii najlepšie fotografie vašich obľúbených ľudí.

google-fotky-otacanie

Náš tip
Fotky Google prinášajú rýchlejšie zdieľanie záberov a nové, automatické filmy z vašich fotiek [APK]

Okrem toho vám Google Fotky z času na čas ponúknu aj zostrih vašich najlepších videí, aby ste si mohli pripomenúť nejaké miesto alebo udalosť a jednoducho ju zdieľať medzi vašich známych. Celkovo ponúka aplikácia Google Fotky naozaj obrovské množstvo funkcií a považujeme ju za jednu zo základných aplikácií pre pohodlné fungovanie. Ak ste si ju ešte nenainštalovali, prípadne neaktualizovali na najnovšiu verziu, využite na to odkaz priložený nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

13.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+