MojAndroid

Ďalšou aplikáciou od Google, ktorá obdrží tmavý režim, je Google Fit. Táto appka dostáva dosť zásadný update, ktorý okrem prídavného tmavého režimu pridáva aj ďalšie možnosti do funkcie sledovania spánkovej aktivity.

Tmavý režim a ďalšie vylepšenia pre iOS verziu

Nový tmavý režim vo večerných hodinách ulahodí vašim očiam a na AMOLED displejoch čiastočne aj batérii. V nastaveniach po novom nájdete možnosť pre jeho zapnutie. Možné je aj následné prepnutie naspäť do klasického svetlého motívu. O tejto skutočnosti informoval web Phone Arena.

Google-Fit-updated-with-dark-theme-improved-sleep-insights

Google v tejto aktualizácií nepridal iba tmavý režim. Zlepšený bol aj monitoring spánku, ktorý po novom ponúkne lepšie grafické znázornenie vášho spánku. Spánkovú aktivitu je pritom možné ručne registrovať priamo do aplikácie. Ďalšou, nie poslednou novinkou je pridanie mapy do aplikácie pre iOS, ktorá tam doteraz chýbala. Tá povolí používateľom iPhonov vidieť ich fyzickú aktivitu, zaznamenanú prostredníctvom hodiniek s Wear OS či Apple Watch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Google Fit po novom dokáže efektívne šetriť batériu zariadenia s Wear OS. Takto to funguje

4.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+