MojAndroid

Google Drive je jedným z obľúbených cloudových úložísk. Služba funguje vynikajúci na zariadeniach so systémom Android a ak používate aj ďalšie Google služby, Drive je skutočne skvelou voľbou. Google pritom svojim používateľom ponúka až 15 GB voľného miesta a hneď niekoľko spôsobov, ako môžete získať ešte viac voľných GB. K dispozícii sú ale aj mesačné platené plány, ktoré boli teraz doplnené o ročné predplatné.

Náš tip
Evernote prináša hlbšiu integráciu s Google Drive, výsledok vyzerá skvelo | VIDEO

Medzi najobľúbenejšie mesačné plány patria dva najmenšie. Za 1,99 EUR mesačne môžete získať 100 GB extra miesta a za 9,99 za mesiac vám Google dá až 1 TB voľného miesta na mesiac. Existujú ešte ďalšie plány s desiatkami TB miesta, no tie sú určené skôr pre firmy či extrémne náročných používateľov a ich mesačná cena sa pohybuje na úrovni od 99,99 EUR do 299,99 EUR. Práve dva najobľúbenejšie plány teraz získavajú ešte zaujímavejšiu možnosť. Doteraz totiž bolo možné platiť za úložisko iba každý mesiac. Teraz je možné zaplatiť dopredu za celý rok, no vďaka zľave zaplatíte v skutočnosti iba za 10 mesiacov, aj keď službu môžete využívať celých 12.

google-drive-rocne-plany

To znamená, že za 100 GB miesta ročne zaplatíte 19,99 EUR. Za 1TB úložisko si Google vypýta 99,99 EUR ročne. Ak využívate Google Drive naplno a viete, že budete službu využívať aj celý ďalší rok, nové predplatené plány sa vám určite oplatia. Ak chcete vedieť, koľko vám ešte zostáva voľného miesta v Google Drive a prezrieť si všetky plány, navštívte stránku Úložisko Disku, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google via Phandroid

22.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+