MojAndroid

Google v poslednej dobe takmer všetky svoje weby a aplikácie farbí do biela a pridáva k nim možnosť zvoliť si tmavý režim. Desktopová verzia celosvetovo obľúbeného internetového prehliadača Google Chrome bola vždy od základu biela, neskôr však pribudla možnosť farebných motívov, ktoré menili celkový vzhľad prehliadača. Do Chrome teraz Google pridal 12 nových tém, ktoré sú v podstate jednoduché, za to však elegantné a minimalistické celistvé farby. Medzi nimi nechýbajú pestrofarebné variácie, či dokonca úplne čierny dizajn.

Jednoduchosť je ten správny pojem

Nové motívy nepatria k tým z tretích strán, ale jedná sa o témy priamo od Google a nie je nutné ich inštalovať ako “add-on”. Tieto farebné prevedenia by ste pritom mali nájsť priamo v chrome://settings/appearance.

Pokiaľ si dobre pamätáte, prevedenia Classic Blue a Black & White boli súčasťou Chrome už dávnejšie. Medzi 12 nových patria napríklad témy ako “Banana” či minimalistický “Slate”. Motív “High Contrast Colorful” vám zas po aplikovaní ihneď vbije do očí. Je už len na vás, pre ktorý sa rozhodnete.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie internetové prehliadače pre Android | Tipy redakcie
Náš tip
Google Chrome čaká veľký update. Pribudne možnosť zavrieť všetky karty naraz
Náš tip
Dvojstupňové overenie od Google prejde redizajnom
13.2.2019
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+