MojAndroid

Azda najobľúbenejší internetový prehliadač Google Chrome dostane vylepšený dizajn, podobne ako Google Asistent. Nový vzhľad sa nazýva “Duet” a ten obsahuje praktické dedikované tlačidlá v dolnej časti aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Vylepšené ovládanie jednou rukou

Po tom, ako Google sprístupní aktualizáciu pre stabilný Chrome (teraz sú všetky spomínané funkcie v Chrome Canary) v dolenej časti obrazovky pri pohľade na otvorené karty pribudnú celkovo tri tlačidlá. Jedno z nich bude mať ikonku odpadkového koša a bude sa nachádzať úplne naľavo. Toto tlačidlo bude slúžiť na zatvorenie všetkých aktuálne otvorených kariet. V strede bude tlačidlo plus, ktoré slúži na otvorenie novej karty. Úplne vpravo sa potom nachádza tlačidlo s troma bodkami, ktoré zrejme slúži na zdieľanie stránok. Update bude v duchu zjednodušenia ovládania jednou rukou a nie je zatiaľ známe, kedy sa ho v stabilnom Chrome dočkáme. My sa však naň už tešíme.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme Google:

Náš tip
Ako si nastaviť Google Fotky na android smartfóne

Náš tip
Google Gboard: Nové tmavé aj svetlé „gradient“ témy

Náš tip
Čo sme vyhľadávali na slovenskom Google v roku 2018?

17.12.2018
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+