MojAndroid

Google už dlhšie ponúka vývojárom možnosť zapojiť sa do beta testovania ich aplikácií. Vyhľadávací gigant doteraz ponúkal niekoľko takýchto “beta programov”, ktoré sa od týchto dní rozširujú o ďalšie dva – pre Služby Google Play (Google Play Services) a Gboard (klávesnicu od Googlu).

google logo

Zapojenie sa do beta programu má svoje výhody aj nevýhody – k novým funkciám sa dostanete medzi prvými, avšak častokrát aplikácie ponúkajú nejakú chybu alebo nedostatok, ktoré spôsobujú ich nefunkčnosť. Stále však platí, že androidoví nadšenci sa radi zapoja do testovania akejkoľvek aplikácie. Ak medzi nich patríte aj vy, tak kliknite na nasledujúce odkazy – beta program Google Play Services a beta program Gboard.

Zdroj: AndroidPolice

3.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+