MojAndroid

Aplikácia Signal má v poslednej dobe problémy s upozorneniami v systéme Android Auto. Viacero používateľov sa sťažovalo, že sa im upozornenia nezobrazujú vôbec. Podľa portálu AutoEvolution nejde o chybu, ale Signal podporu upozornení dočasne obmedzil naschvál.

Vývojár aplikácie celú situáciu objasnil a vysvetlil, že Google chystá v systéme Android Auto zaujímavé zmeny, kvôli ktorým bol Signal nútený obmedziť odosielanie upozornení. To znamená, že táto funkcia sa skôr či neskôr vráti spolu s novými funkciami od Googlu.

„Nenechajte sa vystrašiť zmenami vo verzii 5.10.4, sú len dočasné. Google pracuje na nových, zaujímavých funkciách a momentálne nám nedovolí vydávať aktualizácie, takže sme ich museli dočasne deaktivovať,“ vysvetľuje vývojár aplikácie Signal.

Zatiaľ nevieme, aké funkcie pribudnú do Android Auto

Signal ani Google neodhalili podrobnosti o zmenách, ktoré Android Auto čakajú. Nikto nevie s istotou povedať, kedy budú uvedené na trh. Najnovšie aktualizácie však ukázali, že Google vyvíja nástroj na riešenie problémov s pripojením, ktorý by mal pomôcť pri problémoch so zlými káblami. 

Spoločnosť taktiež pracuje na možnosti vytvoriť si pracovný a súkromný profil, vďaka čomu si používatelia budú môcť jednoducho oddeliť pracovné aplikácie od tých súkromných.

Náš tip
Google musí zaplatiť mastnú pokutu za monopolné správanie
Náš tip
Facebook vymazal Signalu reklamu, v ktorej ukazuje, ako v skutočnosti funguje zbieranie dát
14.5.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+