MojAndroid

Ešte stále máme v pamäti veľký výpadok Google služieb, ktorý nastal začiatkom júna. Nefungoval YouTube, Gmail, Snapchat či WhatsApp. Výpadok postihol hlavne západnú a východnú časť USA a tiež niektoré európske krajiny. Neprešiel ani mesiac a prišiel ďalší výpadok. Tentokrát sa nejednalo o všetky Google služby, nefungoval len Google Kalendár.

Zaujímavá zhoda okolností

Výpadok bol zaznamenaný včera. Najviac ho pocítili používatelia na východnom pobreží USA a v západnej Európe. Používatelia, ktorí sa chceli do svojho kalendára prihlásiť pomocou internetového prehliadača, boli nemilo prekvapený, keď sa im namiesto kalendára zobrazilo hlásenie o chybe. Zaujímavou zhodou okolností bolo, že výpadok nastal približne hodinu po tom, ako sa Google svojím kalendárom chválil na Twitteri.

Vyzerá to tak, že na Slovensku výpadok zaznamenaný nebol a všetko fungovalo tak, ako by fungovať malo. Ani nám sa neozvali žiadni nespokojní používatelia, ktorí sa nemohli dostať k svojmu kalendáru. Mali ste včera problém s Google Kalendárom?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Nedeľný výpadok Googlu: Toto sú dôvody, prečo sa tak stalo
19.6.2019
Zdroj: gizmodo.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+