MojAndroid

Najnovšia aktualizácia aplikácie Gmail prinesie veľmi zaujímavé novinky. Gmail si zobral množstvo noviniek z aplikácie Inbox. Ak pravidelne dostávate maily zo schránok, ktoré jednoducho nečítate, Gmail vám automaticky ponúkne možnosť odhlásiť sa z odberu noviniek. V nastaveniach si používateľ môže zvoliť či túto funkciu zapne alebo vypne. Štandardne je však zapnutá.

Náš tip
Google prináša doplnky do služby Gmail. Podporujú aplikácie tretích strán

Notifikácie podľa priority

Niektorí ľudia nedostávajú veľa mailov, no sú aj takí, ktorým ich denne prichádza obrovské množstvo. Veľa z nich nemusí byť dôležitých, prípadne sa jedná o spam. Používatelia dostanú možnosť obmedziť upozornenia len na tie, ktoré majú vysokú prioritu. Rovnakú funkciu už obsahuje aplikácia Inbox. iOS verzia Gmailu ju už dostala, na Android príde už čoskoro. Aktuálne nastavenia Gmailu v Androide umožňujú notifikácie buď vypnúť alebo zapnúť, pričom nerozoznávajú či sú dôležité alebo nie. Po aktualizácii bude pridaná aj tretia možnosť a tou je zobrazovanie dôležitých mailov.

Zlučovanie e-mailov

Nový Gmail dostane aj túto funkciu. Nebude ale založená na rôznych kategóriách mailov. Zlučované budú maily, ktoré sa týkajú propagácie a reklamy. Budú označené logom, prípadne predmetom, aby používatelia ihneď vedeli, čo sa v nich nachádza a či sa ich vôbec oplatí otvárať.

Kde stiahnuť

Táto verzia Gmailu sa zatiaľ v Obchode Play nenachádza, no je možné jej jednoduché nainštalovanie pomocou APK súboru. Ten si môžete stiahnuť priamo v tomto odkaze a následne nainštalovať do svojho zariadenia.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+