MojAndroid

Rok 2019 bol doposiaľ najčiernejším, čo sa týka mobilných operačných systémov. Nejde pritom o žiadnu tragédiu, ale len o implementáciu čierneho režimu do aplikácií Androidu a samotných prostredí v Androide a iOS. Najnovším prírastkom do “prefarbenej” rodiny bude Gmail pre Android.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Gmail onedlho aj v čiernom

Čierny režim pre Gmail je zatiaľ iba vo vývoji. Značí o tom aj sekcia s nastaveniami. Tá sa do režimu prepína sama od seba, pretože sa tu nenachádza žiadne tlačidlo pre vypnutie a zapnutie. Dark Mode sa zobrazuje náhodným používateľom a zvykne sa im sám od seba vypínať. Google zrejme zatiaľ testuje funkčnosť a kompletnej implementácie sa dočkáme asi až o pár týždňov.

Musíme pripomenúť, že nový Android Q bude oficiálne predstavený už v auguste. Prinesie natívnu podporu pre Dark Mode a ako prvý dorazí na zariadenia z radu Google Pixel, vrátane prvej generácie. Do tej doby musí byť do čiernej zahalený aj Gmail.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Aj Google Files už disponuje tmavým režimom

Náš tip
WhatsApp Beta prináša podporu pre “Night Mode”

Náš tip
Kalkulačka od Google dostáva tmavý motív

22.6.2019
Zdroj: GSM Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+