MojAndroid

Aj napriek mocnej konkurencii si WhatsApp drží stabilné miesto v rebríčku komunikačných aplikácií. To však neznamená, že je perfektný, no postupom času vývojári pridávajú množstvo nových, praktických funkcií.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Na rad sa dostal aj WhatsApp

Väčšinu používateľov poteší momentálne testovaná funkcia v beta verzii aplikácie. Jedná sa o “Dark Mode”, ktorý prinesie tmavšie farby, ktoré vyzerajú lepšie na AMOLED paneloch a navyše vo večerných hodinách neťahajú oči. Aktuálny beta program nesie číslo verzie 2.19.145 a dáva bližší pohľad na v iných aplikáciách veľmi obľúbený tmavý režim. Samozrejme, funkcia je momentálne vo fáze vývoja, takže nie vždy sa dočkáte dokonalej optimalizácie pre dané prostredie. Chyby sa objavujú napríklad v “Informáciách o skupine”, kde sa miestami nachádza biele pozadie.

Treba však spomenúť, že tmavý režim pre WhatsApp je zatiaľ skutočne len “tmavý”, a nie čierny, ktorý by na AMOLED displejoch nechal vypnutú väčšinu pixelov a skutočne výrazným spôsobom ušetril batériu. Nasadenie tohto režimu môžeme očakávať už onedlho, po opravení zvyšných bugov.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Aktualizujte si WhatsApp, aplikácia obsahovala vážnu bezpečnostnú chybu
Náš tip
Aplikácia WhatsCloud vám zobrazí prehľadné štatistiky z WhatsAppu
Náš tip
Používate WhatsApp? Dávajte si pozor na podvodné správy
23.5.2019
Zdroj: 9to5google

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+