MojAndroid

Fotoaparáty smartfónov série Samsung Galaxy S21 patria k najlepším na trhu. Podľa portálu GizmoChina môže ich možnosti a kvalitu fotografií vylepšiť aplikácia Google Fotoaparát, ktorá spracúva obraz ako žiadna iná.

Pre inštaláciu Google Fotoaparátu na Galaxy S21 môžete využiť až dva porty aplikácie

Spoločnosť Google vytvorila aplikáciu Google Fotoaparát primárne pre vlastné smartfóny Google Pixel. Jej hlavnou prednosťou je mechanizmus, ktorým spracováva snímaný obraz tak, aby docielila, čo najlepšiu kvalitu fotografií. Vďaka vývojárom  Arnova8G2 a BSG sú k dispozícii dva upravené APK súbory tejto aplikácie. Minimálne jedná z týchto aplikácií by mala fungovať na vašom smartfóne Samsung Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G respektíve Galaxy S21 Ultra 5G.

Samsung Galaxy S21 Ultra
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Google Fotoaparát verzie 8.1 ponúka všetko, čo predošlé verzie a pár nových funkcií navyše. Napríklad rýchle spustenie zoomu, natáčania videa a nový režim stabilizácie Cinematic Pan. Ten ale vyžaduje špeciálny hardvér, tak nemusí fungovať na všetkých modeloch. K dispozícií je aj vylepšený Super Res Zoom a nový portrétový nočný režim Night Sight Portrait Mode. Pre ľudí fotografujúcich nočnú oblohu je k dispozícii režim Astrophotography. Režimy môžete povoliť v časti Nastavenia> Pokročilé.

Samsung Galaxy S21 5G


Kroky na stiahnutie aplikácie Google Fotoaparát pre sériu Galaxy S21:

Nasledujúcimi krokmi nainštalujete aplikáciu Google Fotoaparát do vášho smartfónu. Začnite stiahnutím oboch portov. Tento krok je zásadný, pretože existuje veľká šanca, že vo vašom zariadení bude fungovať iba jedna z aplikácií.

  1. Stiahnite si BSG GCam 8.1 APK.
  2. Stiahnite si Arnova8G2 GCam 8.1 APK.
  3. Keď sú apk súbory stiahnuté, tak skúste otvoriť jeden z nich. Nezabudnite v nastaveniach jednorazovo povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov.
  4. Spustite inštaláciu.
  5. Pokiaľ dôjde pri inštalácii k chybe, tak skúste zopakovať postup s druhým APK súborom.
  6. Keď sa inštalácia podarí, tak môžete spustiť a využívať aplikáciu Google Fotoaparát bez akýchkoľvek obmedzení.
Náš tip
Google, Samsung aj Sony pred Apple. Aká je reputácia technologických spoločností?
16.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+