MojAndroid

GALAXY Note II Product Image_Key Visual (2)Dnes už chceme od našich mobilných zariadení doslova všetko. Aby nám rozumeli ako verný priateľ, boli inteligentné a precízne ako spoľahlivý radca, štýlové ako krásna žena, neobmedzené v možnostiach aj zábave ako ten najlepší kamarát.

Podobný pocit máte v spoločnosti posledných vychytávok z radu Galaxy – Note II a Note 10.1, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na multitasking dneška. Praktický a štíhly Note II vás naláka na 5,5-palcový HD Super ALOMED displej a s postupným objavovaním špičkových aplikácií si vás získa nadobro. S Plánovačom S máte zachytený celý váš program podrobne, prehľadne a jednoducho. Nadchne vás aj funkcia Poznámka S, s ktorou si môžete s perom S pen robiť poznámky trebárs aj počas telefonického hovoru.

Univerzálne pero S Pen a možnosť robenia úhľadných poznámok vo vašom štýle oceníte najmä s Note 10.1 s jeho viacnásobnou obrazovkou. Inými slovami, na jednej strane sledujete, alebo čítate, čo potrebujete, v druhej polovici displeja si môžete niečo hľadať na webe, či robiť poznámky. To všetko bez obávaného zatvárania predošlých okien, či úmorného preklikávania sa zo stránky na stránku.

GALAXY Note 10.1 Product Image (4)

Galaxy Note 10.1 je nielen pracovitý a výkonný, ale je s ním aj kopec zábavy. Plávajúce okná vás doslova navádzajú, aby ste si činnosť na mobile spríjemnili súčasným počúvaním hudby, či sledovaním videa.

Pri práci s Galaxy Note II a 10.1 vám vlastne hrozí jediné: stanete sa na nich závislí, a už nikdy nebudete túžiť po ceruzke a diári, pohodlí kina, či stolového počítača vo vašej kancelárii.

GALAXY Note 10.1 Product Image_Main WhiteGALAXY Note II Product Image (4)

Zdroj: tlačová správa

25.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+