MojAndroid

Po sérii smartfónov Samsung Galaxy Note 8 a Galaxy S9 sa s updatom na rad dostáva aj stále mimoriadne obľúbený Galaxy Note 9. Ide o vcelku objemnú aktualizáciu, ktorá so sebou nesie predovšetkým zlepšenú bezpečnosť.

Dostupnosť v Európe

Aktualizácia s firmvérovým označením N960FXXU3CSI3 je momentálne dostupná v Holandsku, Švajčiarsku, Rumunsku a v ďalších európskych krajinách. To znamená, že o veľmi krátku dobu by sme sa jej mali dočkať aj my.

Napriek tomu, že update je veľký, má vcelku masívnych 663 MB, zoznam zmien ukazuje len tie najzákladnejšie novinky. To znamená aktualizovanú bezpečnostnú záplatu, ktorá je teraz platná k 1. septembru 2019.

Bez výrazných zmien

Ďalej sú spomenuté iba maličkosti ako zlepšená funkčnosť a vylepšenia fotoaparátu. SamMobile však tvrdí, že tento zoznam zmien sa opakuje už niekoľko aktualizácií po sebe. Neboli by sme preto veľmi prekvapení, keby kvalita fotoaparátov ostala tá istá. Môžeme taktiež potvrdiť, že funkcia AR Doodle z Galaxy Note 10 sa v tomto update nenachádza.

Pokiaľ ste verným majiteľom Samsungu Galaxy Note 9, aktualizáciu by ste mali dostať už o niekoľko dní. Vyhľadať ju môžete aj manuálne v nastaveniach telefónu, v sekcii softvérových aktualizácií.

Náš tip
Samsung Galaxy S9 a S9+ dostávajú septembrovú aktualizáciu
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.9.2019
 • kubo

  Samsung na to ide z druhej strany :D lebo Note10 je stále na augustovej

  • Piškot

   Neviem co za Note10 mas. Moj dostal septembrovu zaplatu asi 2 tyzdne vzad

 • S 10+ kde? :)

  • KalichVydra

   V múzeu 🤣

+