MojAndroid

Novinka Samsungu, Galaxy Buds, sú špičkové štuplíkové bezdrôtové slúchadlá, ktoré zaujmú najmä majiteľov nových Samsung Galaxy S10 ich schopnosťou nabíjania za pomoci zadnej strany zariadenia. Slúchadlá teraz dostávajú dôležitú aktualizáciu.

Update, ktorý rieši problém s indikáciou batérie

Aktualizácia nesie firmvérové označenie R170XXUOASC4 a jej veľkosť je drobných 1,32 MB. Po update slúchadlá na smartfóne indikujú korektne ich percento nabitia a taktiež bolo opravené aj nesprávne percentuálne nabitie Galaxy Buds v aplikácii Galaxy Wearable. Update taktiež opravuje bug v menu ambientného zvuku. Táto funkcia pridáva vami počúvanej hudbe priestorový zvuk. V poslednom rade aktualizácia zabezpečuje stabilnejšie pripojenie slúchadiel k smartfónu cez Bluetooth.

Pokiaľ by ste si chceli vaše Galaxy Wear aktualizovať aj vy, môžete tak spraviť pomocou aplikácie Galaxy Wearable. V prípade dostupnosti update by vám mala vyskočiť krátka notifikácia.

Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.20.17113061
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
TEST Samsung Galaxy Buds: Nedostatky sa hľadajú ťažko
Náš tip
Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge dostávajú marcový bezpečnostný update
Náš tip
Hidey Hole pomôže nájsť pozadie pre dieru v displeji Samsungu Galaxy S10
22.3.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+