MojAndroid

V roku 2017 spopularizovala spoločnosť Apple výrez v displeji pre selfie kameru vďaka svojmu smartfónu iPhone X a tento rok sa možno podarí spoločnosti Samsung spopularizovať dieru v displeji vďaka svojim novým vlajkovým lodiam Samsung Galaxy S10, Galaxy S10e a Galaxy S10+. Na niektorých vlastníkov však diera stále pôsobí rušivým dojmom, a tak sa ju pokúšajú prekryť tematickými pozadiami. Minule sme vám v článku priniesli pár tipov na takéto pozadia a dnes tu máme aplikáciu Hidey Hole, ktorá vám pomôže s ich hľadaním.

Aplikáciu vytvoril známy Android developer z komunity XDA Chainfire, ktorý ju zverejnil v obchode Google Play. Aplikácia Hidey Hole vo svojej verzii 1.00 vyhľadáva pozadia v sociálnej komunitnej službe Reddit. Môžete si ich dať vyhľadať podľa času pridania, popularity alebo podľa kategórií. Posledná možnosť ešte nie je úplne vyladená a môže dochádzať k chybám. Aplikácia tiež ponúka upraviť jas pozadia, kontrast a farby.

Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02
Aktuálna cena: Zdarma
21.3.2019
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+