MojAndroid

V Bratislave otvorili najväčšiu VR herňu na Slovensku. Nový priestor pre hranie vo virtuálnej realite ponúka na ploche 160 m² osem herných zariadení – 5 headsetov Oculus Rift,  jeden HTC Vive,  Sony Playstation VR a herný počítač s pretekárskym vybavením (šoférske kreslo, premietacie plátno a projektor).

FUTUREYE VR sa bude snažiť priniesť pre svojich klientov vždy najnovšie technológie v oblasti virtuálnej a rozšírenej reality, počítačových hier a prezentácií, 3D a virtuálnych filmov. V budúcnosti chceme fungovať aj ako pracovisko podpory vývoja produktov pre virtuálnu a rozšírenú realitu, a to ako softvérových tak aj hardvérových. Nadviazali sme pre tento účel spoluprácu so Základnou umeleckou školou J. Albrechta a pripravujeme spoluprácu s Matematicko-fyzikálnou fakultou Univerzity Komenského v Bratislave

Na každom stanovišti môže hrať vždy jeden človek, zatiaľ čo jeho kamaráti môžu hru sledovať a neskôr sa s ním vystriedať. Kvalifikovaná obsluha vám nastaví váš predplatený čas hrania, samotná hra už potom prebieha bez zásahu obsluhy. Ak ste nováčik, tak s úvodným oboznámením s virtuálnou realitou vám tiež sprostredkuje personál herne.

S klubovým preukazom lacnejšie

Vo Futureye si môžete zakúpiť aj klubový preukaz s platnousťou na 6 mesiacov alebo jeden rok. Za 365 eur získate možnosť uplatniť si 50% zľavu na hodinovú sadzbu pri hraní hier. Pri jeho zriadení dostanete ako darček preukaz a holografickú “premietačku” na mobilný telefón. Klubový preukaz je neprenosný a oprávňuje majiteľa hrať v daný čas len samostatne, a nie v kombinácii s ďalšími hráčmi na rovnakom zariadení.

Bohatý výber hier

Každé herné stanovisko ponúka hráčom niekoľko herných titulov, ktoré sa neustále rozširujú o nové hry. Aktuálne má Futureye vo svojej ponuke niekoľko desiatok titulov pre rôzne herné platformy.

Otvorené každý deň

Herňa sa nachádza v budove na prvom poschodí Domu odievania na Námestí SNP (KC Dunaj) v centre Bratislavy, priamo nad kníhkupectvom Gorila a kaviarňou Urban Space. Vchod je zo zadnej strany z ulice Nedbalova 3. Otvorené je každý deň 12 hodín denne od 12:00 do 24:00 (okrem významných sviatkov), po objednaní a zaplatení predplateného času budú môcť záujemcovia využívať nimi zvolenú techniku na zvolený čas.

Aktuálny cenník (aktualizované 5.6.2017)

Ak sa chcete uistiť, že po príchode do Futureye budete mať svoje miesto na hranie, môžete si ho dopredu zarezervovať online cez internet. Navyše, k dispozícii je aj možnosť objednať si virtuálnu realitu ku vám domov. Tím Futureye, spoločne s vybranými technológiami a hrami, príde až k vám.

AKTUALIZOVANÉ: Futureye aktualizovalo svoj cenník a zaviedlo jednotný cenník na všetky herné zariadenia. Po novom za 30 minút hrania zaplatíte 15 eur, celá hodina vás vyjde na 25 eur.

Krst nového herného priestoru pre virtuálnu realitu
3.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+