MojAndroid

Ak aj vy využívate populárnu službu Foursquare, tak vás určite poteší, že jej autori aktualizovali hlavnú stránku aplikácie. Tá odteraz umožňuje triedenie business stretnutí podľa ceny, času alebo miesta, čo podnikateľom umožňuje efektívnejšie využívať ich drahocenný čas. Prostredie stránky pritom zostalo jednoduché a intutitívne.

foursquare-sort

Nová služba Foursquare vám po prihlásení zobrazí okrem nastavení vašich pracovných stretnutí aj niekoľko ďalších možností a vylepšení pre váš biznis. Spoločnosť sa tak chce dotiahnuť na konkurenčnú spoločnosť Yelp, ktorej používatelia podobné možnosti využívajú už roky. Za zmienku stojí napríklad vyhľadávanie miest, ktoré ste už navštívili, prípadne lokalít, ktoré majú radi vaši priatelia. Pri pozvaní klienta na obed sa tak stačí pozrieť na mapu a nájsť reštauráciu, ktorá sa páčila vašim kolegom. Autori služby by však do budúcnosti chceli do aplikácie a webstránky pridať ďalšie možnosti, ktoré by pomohli jej používateľom. My sa na prípadné zmeny rozhodne tešíme a boli by sme radi, keby ste nám do komentárov napísali, či a ako využívate Foursquare vy.

Zdroj: Engadget

11.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+