MojAndroid

Web FOTOmánia.sk sme spustili len pred niekoľkými týždňami a už obsahuje viac ako 1000 fotografií! Fotografie pribúdajú každým dňom, pričom tie najlepšie sa snažíme vyberať aj do nášho pravidelného piatkového výberu. Najlepšie fotografie pritom odmeňujeme Android tričkom, či inými hodnotnými cenami.

fotomania29

Web vznikol v nadväznosti na veľký záujem, ktorý ste prejavili pri posielaní svojich fotografií v seriáli FOTOmánia. Teraz už fotky nemusíte posielať mailom, ale stačí ak ich nahráte na web, kde si môžete vytvoriť vlastný profil. Výhodou je aj to, že priamo na stránke zistíte, ako fotia jednotlivé zariadenia, ktorých databázu neustále rozširujeme. Ak máte teda Android zariadenie, neváhajte, zaregistrujte sa a pridajte svoje fotografie. Možno sa pri výbere fotografií usmeje šťastie aj na vás. Navyše, na FOTOmánia.sk prinášame viaceré súťaže. V tej poslednej ste mali možnosť získať napríklad Lenovo A6000 a navigácie Sygic. Ďalšiu súťaž spustíme už čoskoro.

fotomania sutaz

13.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+