MojAndroid

Približne v rovnakom čase sme pred mesiacom spustili samostatný web pre FOTOmániu a spolu s ním aj možnosť vyhrať smartfón Lenovo A6000, ktorý venovala spoločnosť Agem. Tento získa autor najlepšej fotografie, ktorá nadobudne najviac hlasov (lajkov) od registrovaných používateľov. Všetci čitatelia, ktorí nahrali aspoň jednu fotku navyše mali možnosť vyhrať jednu z piatich navigácií Sygic. Súťaž bola ukončená 20. septembra 2015 a my sme vyžrebovali výhercov spomínaných cien.

Už nejaký čas prevláda na fotománii v počte lajkov fotografia s názvom ČIERNY PASAŽIER – ZELENÁ KOBYLKA, ktorá doteraz získala celkom 311 hlasov. Autorom fotografie je mil1200, ktorý sa stáva šťastným výhercom smartfónu Lenovo A6000. 

čierny-pasažier-HTC-Desire-601-Milan-Kyselica
Fotografia, ktorá na Fotománii získala najväčší počet lajkov

Spomedzi všetkých registrovaných používateľov, ktorí pridali aspoň jednu fotografiu sme vyžrebovali výhercov navigácií Sygic s prezývkami

Všetkých výhercov budeme kontaktovať na e-mailové adresy zadané pri registrácii na FOTOmániu. Výhercom srdečne gratulujeme a tešíme sa na nové fotografie od našich čitateľov. Ďakujeme tiež spoločnosť Agem a Sygic za ceny venované do súťaže.

Náš tip
Spúšťame novú sekciu FOTOmánia, pridajte zaujímavé fotky a vyhrajte smartfón

23.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+