MojAndroid

Najnovší update aplikácie Files by Google pridáva veľmi očakávanú funkcionalitu. Jedná sa o verziu 1.0.224103129 a tá po novom podporuje USB OTG úložisko.

Verzia: 1.0.189786363
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.189786363
Aktuálna cena: Zdarma

Praktická vymoženosť

Hoci úložisko USB OTG nie je každému známe, stále sa jedná o praktickú vymoženosť, ktorú niektorí s ľahkosťou využijú. V skratke to znamená, že ak k vášmu zariadeniu pripojíte USB Flash disk, aplikácia ho rozpozná a vy budete mať prístup k obsahu na vašom USB kľúči. Aktualizácia taktiež zariaďuje to, že pokiaľ “browsujete” medzi priečinkami, tak máte možnosť vidieť ich presnú adresu, kde sú uložené. Tým pádom budete mať čistejší prehľad o tom, čo sa na vašom telefóne / pamäťovej karte / USB Flash disku nachádza. Aplikácia bola z počiatku určená pre zariadenia so systémom Android Go, nuž postupom času si našla svoje využitie aj na mobiloch s plnou verziou Androidu.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Santa Tracker od Googlu vás na Vianoce naladí aj tento rok

Náš tip
Telefóny s Androidom 4.0 Ice Cream Sandwich oficiálne končia s podporou Google Play

Náš tip
Google chce rozšíriť formát eSIM do všetkých Android smartfónov

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+