MojAndroid

Vianočne ladená aplikácia od Googlu – Santa Tracker – je späť aj tento rok. Dostala niekoho menších vylepšení. Tento rok sa Santa rozhodol sprístupniť zdieľanie svojej polohy v Google Maps, takže je možné sledovať jeho polohu. Z veľkej časti sa však v aplikácii nezmenilo takmer nič, ale  verzia sa zmenila z 5.3.0 na 5.1.4.

Aplikácia Santa Tracker obsahuje tematické videá, odpočítavanie do Vianoc a tiež živé sledovanie Santovej činnosti, ako roznáša darčeky po celom svete. K dispozícii je tiež niekoľko minihier a ďalšieho vianočne ladeného obsahu.

Takmer žiadne zmeny

Viacero hier aj v aplikácii či na webovej stránke Santa Tracker Village sa naozaj nezmenilo oproti minulému roku. Je tu však zmena: Elf Maker vám povolí si vytvoriť vlastného elfa a zdieľať ho.

Ako vždy, hry sú prekvapivo dobré, najmä čo sa týka ich “hudobnej stránky”. Niektoré z nich dostali vylepšené ovládanie. Ak by ste momentálne chceli hrať hry prostredníctvom aplikácie, mnohé z nich nefungujú, aplikácia má problémy s ich spustením. Na webovej stránke je však všetko v poriadku.

Aplikácia je dostupná v Obchode Play alebo je stiahnuteľná cez APK Mirror.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

7.12.2018
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+