MojAndroid

Halloween sa nezadržateľne blíži a sociálna sieť Facebook už tradične prináša nejaké spestrenie svojich mobilných aplikácií Facebook a Messenger. Tešiť sa tentokrát môžete na rôzne strašidelné filtre, mini hry či jemné dizajnové prispôsobenia, ktoré potešia oko každého fanúšika Halloweenu.

Náš tip
Facebook oficiálne spúšťa Prieskumníka – alternatívnu časovú os s novinkami zo stránok
Náš tip
Facebook začína testovať spoplatnené články, zatiaľ iba na Androide

Vylepšenia aj v živom vysielaní

K dispozícii budú v oboch spomínaných aplikáciách filtre, nálepky, efekty či rámčeky s tématikou Halloweenu. Tieto ľahko strašidelné prvky nebudú chýbať ani v rámci videí či živého vysielania na Facebooku. Svoje kostýmy tak môžete predstaviť online svojim priateľom ešte aj s nejakou tou pridanou hodnotou. Nebude chýbať ani milá mini hra, kde musia používatelia uniknúť pred strašidelným domom. Halloween tak na vás bude čakať v aplikáciách Facebook a Messenger doslova na každom rohu.

Náš tip
Facebook začal s podporou 4K videa

Nie všetky funkcie môžu byť aktuálne prístupné pre všetkých používateľov. Napriek tomu očakávame, že v najbližších hodinách až dňoch si budete môcť strašidelné rozšírenia vychutnať aj na vašom Android zariadení. Aplikácie Facebook a Messenger si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

28.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+