MojAndroid

Písanie správ cez Messenger od Facebooku patrí k tomu, čo na svojom smartfóne robia mladí používatelia najčastejšie. Ide o aplikáciu, ktorá dlhodobo patrí medzi najpopulárnejšie v obchode Play, kde kraľuje rebríčkom spolu s hlavnou aplikáciou Facebooku. Teší nás preto, že sa modrý gigant stará o svoje tituly a pravidelne ich vylepšuje rôznymi funkciami. Najnovšie si v Messengeri môžete zmeniť farbu chatu, prezývku toho, s kým si píšete a môžete zmeniť aj hlavný emotikon, ktorý sa dá poslať namiesto klasického tlačidla Like. Facebook tieto funkcie sprístupňuje v najnovšej aktualizácii svojej aplikácie.

Novinku nájdete v aplikácii pre Android aj iOS zariadenia priamo v chate s daným kontaktom po stlačení tlačidla Informácie (tri bodky) v pravom hornom rohu. Tu si môžete zmeniť všetky spomínané parametre, teda farbu chatu, prezývku kontaktu, aj hlavný emotikon správy. Hoci ide o drobnosti, teší nás, že ich Facebook do tejto aplikácie priniesol. Používate na online komunikáciu aj vy Facebook Messenger alebo využívate inú službu?

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

17.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+