MojAndroid

Spoločnosť Samsung predstavuje každý rok dve hlavné novinky v mobilnom segmente samostatne. Začiatkom roka sme sa dočkali Samsungu Galaxy S7 a teraz netrpezlivo čakáme na nový Samsung Galaxy Note 7. Ten by mal prísť už čoskoro, čomu nasvedčuje aj množstvo správ, ktoré o ešte nepredstavenom zariadení kolujú. Poďme si zhrnúť, čo o ňom už vieme.

Samsung Galaxy Note 7 by mal byť predstavený 2. augusta, čo je najskorší dátum predstavenia medzi všetkými Note zariadeniami. Pri názvosloví preskočí číslo “6”, aby dobehol “S-kové” vlajkové lode. Tento rok predstaví iba edge variant so zahnutým displejom, a ten by mal okrem zakriveného displeja ponúknuť aj skener dúhovky, USB Type-C konektor či 6 GB RAM. A vďaka známemu tipsterovi Evleaks už vieme aj to, ako bude zariadenie s najväčšou pravdepodobnosťou vyzerať!

Galaxy-Note-7-press-renders

Okrem toho na intenet uniklo aj logo smartfónu, ktoré môžete vidieť na titulnej fotografii. Zahraničné médiá už pomaly spisujú všetko, čo o tomto zariadení vieme a snažia sa z toho zlepiť ucelený obraz o tomto zariadení. My však vieme, že s vyhlásením finálnych slov treba počkať na oficiálne predstavenie, ktoré ešte môže priniesť nejaké prekvapenia. Je tu medzi vami niekto, kto si plánuje kúpiť tento smartfón?

Zdroj: AndroidAuthority

2.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+