MojAndroid

Hoci sme sa takmer všetkých vlajkových lodí renomovaných výrobcov tento rok už dočkali, ešte stále čakáme na jedného veľkého hráča – nový Samsung Galaxy Note 7. Ten bude predstavený už 2. augusta na špeciálnej udalosti v New Yorku, no už dnes vieme, aké parametre s najväčšou pravdepodobnosťou bude mať. Dnes sa na internete objavili ďalšie zaujímavé informácie spojené s ešte nepredstaveným tabletofónom Samsungu, a to informácia o tom, že bude mať definitívne skener dúhovky, ktorý vyrobí firma Patron, a že do dňa, kedy bude predstavený, vyrobí Samsung 2,5 miliónov kusov Note 7-čky. Ďalšieho 2,5 milióna kusov vyrobí za prvý mesiac predaja.

Samsung Galaxy Note 7 render33

Samsung chce spustiť masovú výrobu modelu Note 7 budúci mesiac. Podľa najnovších informácií bude mať Note 7 aj sľubovaný skener dúhovky, ktorý má zvýšiť bezpečnosť zariadenia. Vyrobiť ho má firma Patron, ktorá vyhrala súťaž s ďalšími konkurentmi. Okrem toho má Note 7 priniesť aj displej zahnutý na obidvoch stranách, 5,8″ QuadHD displej, procesor Snapdragon 823 či 6 GB RAM. Šepká sa aj o tom, že by malo ísť o prvé Samsung zariadenie s USB Type-C, ktorým by sa nabíjala batéria s kapacitou 4000 mAh. Samozrejmosťou je aj prítomnosť dotykového pera S Pen, ktoré by malo priniesť nové funkcie. O tom, aká bude cena tohto zariadenia, Samsung zatiaľ mlčí.

Zdroj: PhoneArena, GSMArena

16.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+