MojAndroid

CEO spoločností Tesla a SpaceX vymazal spomínané Facebook účty po výzve na Twitteri, kde prebieha iniciatíva #deleteFacebook. Tá je zameraná práve na sporné informácie ohľadom spracovania osobných údajov na sociálnej sieti Facebook. Práve tejto udalosti naznačujú viaceré vyjadrenia aj z prostredia ľudí blízkych spoločnosti Facebook ohľadom kauzy “Cambridge Analytica.”

Náš tip
Update aplikácie Tesla poteší majiteľov týchto elektromobilov v mrazivom počasí

Elon Musk a Facebook

Výzva #deleteFacebook sa ukázala prostredníctvom sociálnej siete Twitter aj na účte Elona Muska. Ten najskôr nepoznal predmet danej výzvy. Neskôr zareagoval práve vymazaním (resp. deaktivovaním) stránok spoločností Tesla a SpaceX na sociálnej sieti Facebook. Obe stránky mali aktuálne viac ako 2,6 milióna sledovateľov.

Na druhej strane, veľmi rýchlo sa rozvíjajúcou platformou je Instagram. A práve na Instagrame sú spoločnosti Tesla a SpaceX stále aktívne. Aký máte názor na iniciatívu #deleteFacebook? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
24.3.2018
Zdroj: theverge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+