MojAndroid

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa medziročne opäť výrazne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB leasing môžete vybrať najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známky či zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla.

Hlasovanie v piatom ročníku ankety Elektromobil Roka prebieha do 25. júna 2023. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing bolo v porovnaní s minulými ročníkmi rozšírené a pridali sme tiež jednu špeciálnu kategóriu.

KIA EV6: Užite si víkend s Autom roka 2022

Model Kia EV6, držiteľ ocenenia Auto roka 2022, je prvým modelom značky Kia vyvinutým na špeciálnej platforme pre elektrické vozidlá (E-GMP). Výnimočný a priekopnícky elektrický crossover Kia EV6 disponuje dlhým dojazdom, nulovými emisiami a špičkovým 800-voltovým ultra-rýchlym nabíjaním. To zabezpečí, že EV6-ka sa dokáže nabiť z 10 % na 80 % len za 18 minút. Pri nabití na 100 % kapacity dokážete na nej prejsť až 528 kilometrov. Skvelé jazdné vlastnosti modelu EV6 ešte viac zvýrazňuje špičkové nastavenie tlmičov, ktoré umožňuje športovú jazdu s vysokou úrovňou komfortu a kultivovanosti.

KIA EV6 je stelesnením nového vozidla Kia. Zrodila sa s cieľom inšpirovať na každej ceste výrazným dizajnom, progresívnou konštrukciou, inovatívnymi technológiami a vzrušujúcim elektrickým výkonom. Model EV6 bol navrhnutý podľa novej dizajnovej filozofie značky s názvom „Zjednotenie protikladov“, ktorá čerpá inšpiráciu z kontrastov vyskytujúcich sa v prírode i v ľudskej spoločnosti.

Kia EV6 TEST
Foto : Radovan Hlôška

Novinkou je k dispozícii aj výkonný audiosystém Meridian s priestorovým zvukom a 14 reproduktormi. Špičkový informačno-zábavný systém využíva dve zaoblené širokouhlé obrazovky s uhlopriečkou 12,3“ a vysokým rozlíšením. Aby bola zaistená bezpečnosť a pohodlie na diaľnici, model EV6 prichádza s najnovším asistentom pri jazde na diaľnici s podporou pri zmene jazdného pruhu (HDA 2).

Kia EV6 TEST
Foto : Radovan Hlôška

Vďaka jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing si tento model možno budete môcť užiť aj vy. KIA EV6 na celý víkend je totiž jednou z hlavných cien. Stačí sa zapojiť do hlasovania a možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Čo môžete vyhrať?

Hlasovaním v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing sa automaticky zapájate do žrebovania o zaujímavé výhry.  Výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov a poskytujú vám skvelú príležitosť ako si najnovšie elektrické vozidlá vyskúšať na vlastnej koži!

  • KIA EV6 na víkend
  • ŠKODA Enyaq iV na týždeň
  • OPEL Grandland GSe na víkend
  • Hyundai IONIQ 6 na týždeň

Okrem žrebovania o hlavné ceny, do ktorého je automaticky zapojený každý hlasujúci, je tu ešte šanca získať ďalšie skvelé odmeny. Ako? Veľmi jednoducho. Do ankety môžete pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme. Informácie o tom, ako postupovať dostanete v potvrdzovacom e-maile po úspešnom zahlasovaní v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing.

Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň troch alebo viacerých svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky, troch výhercov 30-minútovej testovacej jazdy na Tesla Model S Plaid od DriveTesla.sk a dvoch výhercov nabíjania od ZSE Drive (1 x mesačný program FLAT a 1 x mesačný program PARTNER).

Zdroj: ElektromobilRoka.sk

9.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+