MojAndroid

Google Street View nie je len o hľadaní adresy alebo priameho umiestnenia cieľa, ktorý potrebujeme navštíviť či už pracovne alebo súkromne. Spoločnosť Google sprístupnila v tejto službe aj miesta, ktoré niektorí z nás možno nikdy v svojom živote nenavštívime, takže je úžasné, že za pomoci niekoľkých klikov sa dostaneme na rôzne historické, kultúrne alebo prírodné pamiatky a môžeme absolvovať 360° virtuálnu prehliadku. Jedným takým miestom je Eiffelova veža, ktorá je ikonou Francúzska.

Eiffelova veza Google

Zdolanie vrcholu veže za sebou zanecháva virtuálnu prechádzku dlhú 1710 krokov a pohľad zhora je naozaj úžasný. Google však ponúka aj ďalšie informácie prostredníctvom špeciálnej stránky kultúrneho inštitútu, kde nájdete skeče dizajnu, historické fotografie a dokonca aj hlasovú nahrávku Thomasa Edisona o samotnom Gustavovi Eiffelovi. Stačí ak navštívite spomínanú stránku kliknutím na tento odkaz.

Zdroj: phandroid

17.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+