MojAndroid

Populárna cloudová služba Dropbox aktualizovala svoju aplikáciu na verziu s číselným označením 2.2.2. Aplikácia umožňuje jednoduché zdieľanie súborov naprieč všetkými operačnými systémami, ako Windows, Linux, Mac OS X ale aj iOS a Android. Natívnej aplikácii však doteraz chýbala jedna, pre niekoho dosť podstatná funkcia, ktorá by umožnila jednoduché presúvanie súborov a adresárov. To sa s najnovšou aktualizáciou zmenilo, keďže Dropbox vo verzii 2.2.2 už túto  možnosť natívne podporuje.

Použitie je veľmi jednoduché. Stačí ak si v aplikácii vyberiete súbor alebo adresár, ktorý chcete presunúť a Dropbox už automaticky otvorí nové okno, kde si vyberiete nové umiestnenie. Ak ste náhodou ešte aplikáciu neaktualizovali, môžete tak spraviť teraz prostredníctvom nášho widgetu alebo navštívením Google Play store vo vašom mobile či webovom prehliadači.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

6.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+