MojAndroid

Ak ste v minulosti hrali hry Dots či Two Dots, určite vás poteší správa, že v obchode Play sa objavilo ďalšie pokračovanie tejto úspešnej série. Dots & Co je nová hra, ktorá prináša desiatky nových levelov pre všetkých nadšencov spájania bodiek. Samozrejmosťou sú aj ďalšie vylepšenia a novinky, ktoré by sa mali postarať o to, že hra bude ešte zábavnejšia a budete ju hrať ešte radšej.

Hra je založená na rovnakom princípe ako jej predchodcovia – jednoducho budete spájať bodky rovnakej farby. Spájať ich môžete iba vodorovne alebo zvislo, pričom vytvorenie štvorca sa postará o to, že z herného plátna zmiznú úplne všetky bodky danej farby. Nový titul je už od úvodu pomerne náročný, keďže herný plán sa dramaticky mení. Vy máte pritom k dispozícii iba obmedzené množstvo ťahov.

To znamená, že pred každým ťahom si budete musieť poriadne premyslieť ďalší krok. Samozrejme, chýbať nebudú rôzne špeciálne vylepšenia, ktoré vám pomôžu eliminovať viac bodiek naraz. Dots & Co ponúka tiež zaujímavý príbeh, v ktorom stretnete hneď niekoľko postáv. Tie sa vám budú snažiť pri hre pomôcť a ponúknu vám aj vylepšenia a bonusy. Vďaka nim bude náročnosť hry priateľnejšia a vaše napredovanie rýchlejšie. Aj v tomto prípade nájdete v hre mikrotransakcie, ktoré by ste museli využiť pri úplnom vyčerpaní ťahov. Ak sa tomu ale vyhnete, hru si budete môcť bez väčších problémov užiť aj úplne zadarmo.

Verzia: 2.14.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.14.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

22.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+