MojAndroid

Minulý rok sa mnohí majitelia smartfónov a tabletov nechali nalákať na jednoduchú hru s názvom Dots. Princíp bol jednoduchý – spájali ste bodky rovnakej farby a zbierali ste za to body. Táto graficky jednoduchá hra dokázala poskytnúť množstvo hodín zábavy a ešte väčšiu porciu času ste s hrou mohli stráviť po pridaní multiplayeru. Nástupca na seba nenechal dlho čakať a pre platformu iOS je už niekoľko mesiacov dostupná hra TwoDots, ktorá je pokračovaním úspešného titulu. Teraz je novinka konečne dostupná aj pre Android, a tak si ju môžu zahrať všetci majitelia tabletov a smartfónom s našim obľúbeným zeleným robotom.

twodots-1 twodots-2 twodots-3

Princíp hry sa v zásade nezmenil a opäť tu budete spájať bodky rovnakej farby. Čím viac ich spojíte, tým viac bodov dostanete. Zmenil sa ale herný pôdorys, keď v originálnej hre ste mali k dispozícii niekoľko herných módov a vašou úlohou bolo nahrať čo najvyššie skóre. Teraz je k dispozícii 135 rozličných levelov, ktoré na prvý pohľad pripomínajú populárne “ságy” Bubble Witch Saga či Candy Crush Saga. V hre je stále dostupná možnosť súperiť s priateľmi a prekonávať ich skóre, no tentokrát je titul viac uvoľnený a určený je skôr pre chvíle relaxu.

V hre budete postupovať naprieč šiestimi rozmanitými prostrediami od arktickej tundry po hlbiny oceánu. Máte tak postarané o zábavu na dlhé hodiny, ako aj o to, že  ani po dlhšom hraní vás hra neprestane baviť. Súčasťou hry sú aj rôzne novinky a miniatúrne misie, ktoré musíte splniť pre absolvovanie levelu. Okrem týchto zmien je v hre použitá aj nová hudba, ktorá je veľmi príjemná a priam stvorená pre chvíle relaxu a pohody. S najväčšou pravdepodobnosťou tak rýchlo zabudnete na hodiny hrania originálneho titulu, ktoré boli možno často späté s nervozitou a napätím kvôli dosiahnutiu najvyššieho skóre. Hra je v obchod Play zadarmo, no nájdete tu mikro transakcie, pomocou ktorých môžete svoj postup v leveloch urýchliť.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

13.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+