MojAndroid

Príspevok na rumunskej facebook stránke Samsungu sa objavila správa, že Rumunský Galaxy S (a pravdepodobne aj ostatne európske modely) dostanú aktualizáciu na Android 2.3 Gingerbread do konca marca.

Prispevok znie takto:

Aktualizácia na verziu 2.2.1 pre Galaxy S bude k dispozícii do 20. marca, a na Gingerbread (2.3) pravdepodobne do konca mesiaca.

Z rumunčiny sa nám to dosť ťažko prekladalo, ale myslíme, že posledná časť príspevku znamená “príde koncom mesiaca”, ale mohlo by to byť aj “nepríde koncom mesiaca”. Každopádne to ale vyzerá tak, že európsky Galaxy S sa už čoskoro pochváli ako prvý telefón po Nexuse S s oficialnou Gingerbread aktualizáciou. HTC oznámilo, že Gingerbread bude dostupný aj pre niektoré z ich starších telefónov, ale tieto aktualizácie sa majú konať až niekedy v druhom štvrťroku.

Samsung Rumunsko tiež dodáva, že dva z ich lacnejších telefónov – i5500 Galaxy 5 a i5800 Galaxy 3 – budú aktualizované na Froyo (2.2) niekedy medzi 20. a 31. marcom. Vieme, že mnohí na všetky tieto updaty netrpezlivo čakáte, a aj keď nič nie je isté, snažíme sa vám priniesť aspoň nejaké klebety, ktoré “frčia” na internete.

16.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+