MojAndroid

Aj v uplynulom týždni sme priniesli množstvo zaujímavých noviniek a tém, ktoré by ste rozhodne nemali prehliadnuť. Ak ste nestihli zachytiť všetky novinky, nevadí. V tomto článku vám prinášame prehľad tých najdôležitejších, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Podvodníci na Bazoši sa nás pokúsili okradnúť

Na neustále pribúdajúce pokusy o podvod upozorňujeme našich čitateľov neustále. Raz za čas sa však stane, že podvodníci sa snažia nachytať aj nás. Doteraz sa im to nepodarilo, no pokusov bolo už viacero. Napríklad tento, ktorý sme si popísali podrobnejšie.

Rýchla SIMka: Koncept, aký tu ešte nebol

Slovenskí mobilní operátori sa neustále snažia prinášať do sveta smartfónov nové a nové inovácie. Výnimkou nie je ani 4ka, ktorá predstavila nový koncept s názvom Rýchla SIMka. O čo vlastne ide a ako to funguje?

Niečo málo z MôjElektromobil.sk

Najpredávanejším smartfónom v prvom polroku sa stáva…

Ani sme sa nenazdali a prvý polrok 2023 je už dávno za nami. Rovnako končí aj leto a letné prázdniny, a tak je čas bilancovať. Trh smartfónov opäť zažil náročný polrok, niektorým značkám sa darilo viac, iným menej. Ako je to ale z pohľadu predajov konkrétnych modelov? Prvú desiatku si rozdelili len dve značky a zároveň dvaja najväčší výrobcovia smatfónov na svete.

Veľká aktualizácia pre Samsung hodinky s veľkosťou takmer 2 GB

Najnovšie smart hodinky výrobcu, séria Galaxy Watch6, prišla s najnovším systémom a nadstavbou One UI 5. Všetky nové funkcionality, ktoré súvisia s týmto softvérom, teraz dostávajú aj staršie hodinky. Aktualizácia je už aj na Slovensku, takže pravdepodobne dorazila aj na tie vaše.

Podvodníci sa zamerali na vodičov. Dostali ste aj vy takúto SMS správu?

Podvádzať a okrádať iných ľudí boli pravdepodobne prvé schopnosti, ktoré ľudstvo nadobudlo. Dnes sa už samozrejme toto nekalé “remeslo” presunulo na internet. Najnovšie sa ale Slovenskom šíria podvodné SMS, tentoraz venované vodičom.

Súťaž: Hlasujte a vyhrajte smartfón v hodnote 500 eur

Anketa Smart Poisťovňa 2023 sa blíži ku koncu. Máte už len posledný deň na to, aby ste odovzdali svoj hlas a zapojili sa do súťaže o smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur.

10.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+