MojAndroid

Posledný rok o mobilných hráčoch súperia hlavne dva akčné herné tituly – PUBG Mobile a Fortnite. Tieto tzv. battle royale hry umožňujú hráčovi bojovať až proti stovke ďalších online hráčov na otvorenej mape.

Prednedávnom pribudol silný konkurent v podobe mobilnej verzie legendárnej PC hernej série Call of Duty. Podľa serveru AndroidCentral teraz Call of Duty Mobile dostáva aktualizáciu, ktorá prináša zombie mód a konečne aj podporu bluetooth gamepadov.

Call of Duty Mobile Zombie

Odoláte horde živých mŕtvych?

Aktualizácia by mala byť dostupná v obchode Google Play od víkendu. Na príchod hordy zombie upozorňuje šedá ikonka v menu aplikácie, ktorá bola doteraz neaktívna. V jednotlivých mapách odohrávajúcich sa často v močiaroch sa budete musieť brániť nielen živým mŕtvolám ľudí aj psov, ale aj rôznym iným monštrám. Vašou úlohou je prežiť. Od dnešného dňa by mal byť k dispozícii aj nový Battle Pass, ktorý za poplatok prinesie nové zbrane alebo výzvy.

Call of Duty Mobile Zombie

Podpora bluetooth gamepadov bude zásadná pre online hráčov

Podstatnejšou novinkou je ale určite podpora bluetooth gamepadov, ktorú žiadali mobilní hráči už od uvedenia hry. Fyzické tlačidlá sú presnejšie než ťukanie do displeja a pre tento typ hry môžu byť hlavne v online hre proti iným hráčom rozhodujúcim faktorom.

Obľúbenosť Call of Duty Mobile potvrdzuje aj to, že v priebehu prvého mesiaca si túto hru stiahlo 150 miliónov hráčov. V hre minuli 53,9 miliónov dolárov, čo je dvakrát viac ako za rovnakú doby zarobili konkurenti PUBG Mobile a Fortnite.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
25.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+