MojAndroid

Stalo sa to, čo sme očakávali. Vývojári hry Fortnite zvládli marketing na jednotku s hviezdičkou. Po desiatej sezóne hra a ostrov, na ktorom sa hralo, doslova zmizli. Ostrov sa zmrštil do čiernej diery podobne, ako je to pri výbuchoch hviezd.

Fortnite Chapter 2

Oficiálne účty Fortnite na sociálnych sieťach následne ukazovali len túto čiernu dieru. Nikto nevedel, čo sa deje. Netrvalo dlho a Fortnite je späť. Samozrejme nový a lepší. O znovuzrodení hry informuje web Engadget.

Nový, lepší Fortnite

Hra dostala názov “Fortnite Chapter 2“, čiže druhá kapitola. A prináša množstvo noviniek. Základom je úplne nový ostrov, na ktorom budú prebiehať súboje. Ten obsahuje celý rad zaujímavých miest.

Okrem iného prichádzajú aj nové skiny, zbrane a ďalšie menšie drobnosti, ktoré v prvej verzii hry neboli. Tak ako? Už ste vyskúšali nový Fortnite?

Fortnite a čierna diera: Koniec Fortnite? Čo bude ďalej?

14.10.2019

Hra Fortnite patrí k najobľúbenejším a najhranejším titulom v smartfónoch. Najväčším konkurentom je PUBG a zabudnúť nesmieme ani na horúcu novinku – Call of Duty: Mobile, ktorá sa teší rekordnému počtu stiahnutí.

V nedeľu sa skončila 10. sezóna v hre. Nasledovať by mala upútavka, ktorá mala odkryť novinky a zaujímavosti z ďalšej sezóny. Neprišlo však nič. Namiesto toho to skončilo samozničením ostrova a čiernou obrazovkou. Hra už ďalej nie je hrateľná. O skutočnostiach informoval web cnet.

Čierna diera všade, kam sa pozriete

Oficiálne účty hry na Twitteri a aj internetová stránka ukazujú len čiernu dieru. Je to znamenie, že hra končí? Epic Games (vývojár Fortnite) odvtedy vymazal všetky predchádzajúce tweety. Okrem linku, ktorý vás dostane k spomínanej čiernej diere.

  • Oficiálny YouTube kanál Fortnite tiež vysiela len čiernu dieru. Naživo.

No, pravdupovediac, vyzerá to tak. Šušká sa, že vývojári majú pripravené jej pokračovanie. To by malo ponúknuť vylepšenú grafiku, nový ostrov a samozrejme aj nové možnosti. Toto sú ale len dohady. Zatiaľ nevieme, ako sa celá situácia vyvinie.

Možné je, že vývojári chcú len vzbudiť pozornosť, chvíľu počkajú a potom bude spustená ďalšia séria.

Náš tip
Fortnite: Samsung a Epic Games uviedli exkluzívny skin Glow pre smartfóny Galaxy

15.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+