MojAndroid

Spoločnosť Samsung už dlhšie spolupracuje s Epic Games, tvorcom úspešnej hry Fortnite. Z tejto spolupráce napríklad minulý rok vzišla exkluzivita pre Samsung Galaxy Note 9, ktorý bol prvým smartfónom, na ktorom ste si túto hru mohli zahrať.

Majitelia smartfónov od Samsungu sa teraz môžu tešiť na ďalšiu exkluzivitu v podobe skinu s názvom “Glow”. Dizajn tohto skinu je inšpirovaný smartfónom Samsung Galaxy Note 10 a jeho jedinečným farebným riešením Aura Glow.

Nový dizajn je k dispozícii už od 28. septembra. Nie je však prvým exkluzívnym obsahom, ktorý je dostupný pre majiteľov smartfónov Galaxy. Minulý rok To bol skin Galaxy, ktorý je doteraz k dispozícii pre smartfón Samsung Galaxy Note 9 a tablet Samsung Galaxy Tab S4.

 

Popularita Fortnite stále rastie

Hra Fortnite je tu s nami od roku 2017 a za krátky čas sa stala fenoménom. Začiatkom tohto roka zaznamenala hra 250 miliónov používateľov naprieč všetkými platformami. Zle si nevedie ani po finančnej stránke. Celosvetovo už stihla vygenerovať tržby presahujúce 2 miliardy dolárov.

Hra je obľúbená aj u používateľov Android smartfónov. A to aj napriek tomu, že ju nenájdete v obchode Google Play. Stiahnuť ju musíte priamo zo stránok Epic Games. Dôvodom neumiestnenia hry do Obchodu Play sú poplatky až do výšky 30 % z tržieb, ktoré by si bral Google vďaka tomu, že by bol distribútorom hry.

Náš tip
Ďalšie telefóny od Samsungu dokážu rozbehať Fortnite pri 60 snímkoch za sekundu

2.10.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+