MojAndroid

Výrobca tabletov Archos dodáva spolu s Android tabletmi aj vlastnú aplikáciu pre prehrávanie videa s názvom Archos Video Player. Tá bola teraz spoločnosťou uvoľnená na Google Play pre všetky zariadenia s OS Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich a vyšším. Prehrávač si tu môžete zakúpiť za nie práve najnižšiu cenu a to za rovných 4,99€.

Aplikácia pre prehrávanie videa prináša podporu hardvérového dekódovania videa pre väčšinu zariadení a formátov, možnosť prehrávať súbory zo zariadení v lokálnej sieti prostredníctvom Samba alebo UPnP protokolu a nechýba ani automatické sťahovanie informácií o filmoch. Aplikácia tiež disponuje vlastným sťahovačom titulkov, kompatibilitou pre ovládanie pomocou klávesnice a triedením filmov podľa adresárov či rôznych iných kritérií.

 

 

Aplikácia ponúka používateľské prostredie plne kompatibilné s tabletmi a svojimi funkciami či spracovaním sa určite radí medzi to najlepšie, čo môžete na Google Play zohnať. Hlavnou nevýhodou je pomerne vysoká cena, za ktorú môžete prehrávač získať. Päť eur je predsa len trochu veľa, hlavne ak zoberieme do úvahy fakt, že na Google Play sa nachádzajú aj rôzne iné alternatívy dostupné úplne zadarmo. Niekoľko z nich nájdete aj v našom článku Začíname s Android tabletom: Sledovanie filmov – tipy na aplikácie (6.časť) [VIDEO].

21.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+