MojAndroid

V kuchyni je okrem znalosti prípravy jedla veľmi dôležité aj načasovanie, ktoré je zložité dodržať najmä ak sa venujete súčasne niekoľkým jedlám. V tejto chvíli nastupuje nová Android aplikácia Thyme, ktorá výborne poslúži ako kuchynský časovač pre každé Android zariadenie.

Thyme kuchynsky casovac Thyme kuchynsky casovac Thyme kuchynsky casovac

Na obrázku môžeme vidieť šikovné používateľské prostredie, ktoré zastupuje bežný kuchynský sporák s rúrou na pečenie a štvoricou platní. Pre každé z nich je možné nastaviť vlastný časovač jednoduchým ťuknutím na jeden z nich. Po uplynutí času vás smartfón upozorní vibráciou a zvukovými tónmi, pričom v nastaveniach je niekoľko možností ako upraviť signalizáciu. Aplikácia dokonca zobrazuje odpočet času pre všetky prvky aj v notifikačnej lište.

Ak sa vám Thyme zapáčil, stačí ak kliknete na náš widget nižšie, ktorý vás následne zavedie do obchodu Google Play. Aplikácia je pre Android dostupná úplne zadarmo.

Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
10.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+