APLIKÁCIE | SME.sk má nový dizajn, pridáva ďalšie vylepšenia

19. decembra 2013 6

Aplikácia denníka SME dostala novú aktualizáciu, ktorá vylepšuje celkový používateľský zážitok. Vo verzii 2.0 prináša prepracovaný dizajn, ale aj niekoľko ďalších noviniek.

SME_sk_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play SME_sk_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play2

Najväčšou zmenou, ktorú postrehnete ihneď po otvorení je zmena dizajnu a celkové preusporiadanie aplikácie. Táto je teraz modernejšia a na pohľad príťažlivejšia. Menu s kategóriami článkov, sekciami, či najnovšími a najčítanejšími článkami sa presunulo na ľavý okraj. Aktivujete ho jednoduchým gestom – posunom prsta zľava doprava. Medzi článkami sa dá teraz presúvať rovnakým gestom, platí však aj v opačnom smere. Do aplikácie boli navyše po prvýkrát zaradené aj blogy. Medzi novinkami nájdete tiež vylepšenú fotogalériu, možnosť čítať články na šírku, odstránená bola aj väčšina chýb v článkoch, ktoré bránili prezeraniu na mobiloch. Pre niektorých je nevítanou zmenou obmedzenie prístupu k článkom z Piana. Na rozdiel od predchádzajúcich verzií budete na ich zobrazenie potrebovať už prihlasovacie údaje aktívneho konta.

SME_sk_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play4 SME_sk_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play5

Celkovo hodnotím aktualizáciu na verziu 2.0 za výbornú, vývojári však musia ešte popracovať na opravách niektorých chýb. Niektorým používateľom údajne aplikácia zamŕza a chýba napríklad aj možnosť zmeniť veľkosť písma. Táto by sa však mala údajne vrátiť už v najbližšej aktualizácii.

SME.sk
Veľkosť 4,0M
Verzia 2.0.2
CenaZadarmo
Inštalovať

Zapojte sa do diskusie (6)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
 1. Loading ...
Diskusia k článku
 • Jefficko

  Take hlupe spravodajstvo mi k zivotu netreba vazne

 • Matúš Matati Kapusta

  Uz bolo na case, ta stara appka bola ako keby chceli ludi odradit od citania, teraz je to vsetko super, konecne to neseka ;D a da sa to prepojit aj s pianom, co je parada :)

 • pesan

  Radšej treba popracovať na mobilných stránkach pre prezeranie v prehliadači, než mrhať prostriedkami na aplikáciu. Neviem, mať v mobile na každú stránku aplikáciu je blbosť.

  • Pascal

   Ja zas radsej pouzivam na mobile desktopove verzie v prehliadaci. Mobilne verzie ani mobilne app nepouzivam.

 • robert svantner

  Najlepsie pouzivat dobru rss citacku :)

 • Pingback: Nová vylepšená verzia Sme.sk pre Android | Novinky o inzercii na Sme.sk()

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: