MojAndroid

Každý z nás má nejaký rozpočet, ktorý môže mesačne minúť. Je len na ňom, ako s ním naloží a na čo peniaze minie. Množstvo ľudí v tom nemá prehľad, aj keby možno chceli. Práve pre nich je tento výber aplikácií ako stvorený. S nimi budete mať prehľad o tom, na čo svoje peniaze míňate a na základe toho môžete nejakým spôsobom optimalizovať svoj rozpočet.

Budete vedieť, na čo míňate najviac, najmenej, aplikácie ponúkajú rôzne štatistiky a môžete si v nich nastaviť aj maximálny rozpočet, ktorý nechcete prekročiť.

Rýchly Rozpočet – Správca Výdavkov

S touto aplikáciou budete mať prehľad o vašich osobných financiách. V prehľadoch môžete kontrolovať vaše denné výdavky a zlepšiť vaše šetrenie. Prehľadne v aplikácii vidíte vaše príjmy a všetky výdavky. Aplikácia ponúka aj užitočný kalendár a v zložke Rýchly rozpočet máte množstvo nástrojov pre lepšiu správu peňazí. Jednoducho môžete zaznamenávať svoje transakcie, pridávať si rôzne účty či karty a financie môžete sledovať aj pomocou prehľadného grafu.

Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Expense Manager

Výborný a prehľadný nástroj, v ktorom získate kompletný prehľad o vašich príjmoch a výdavkoch. V tejto aplikácii si môžete vytvoriť niekoľko účtov, v každom môžete mať pridané rôzne karty a podobne. Výdavky môžete organizovať na týždennej, mesačnej a aj ročnej báze. Nechýbajú pripomienky dôležitých platieb, ktoré si nastavíte a dokonca môžete pridávať aj fotografie vašich účtov. Údaje je možné zálohovať napríklad aj na Google Disk či Dropbox, takže o ne neprídete ani v prípade výmeny vášho smartfónu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Wallet

Wallet je komplexný “sledovač” príjmov a výdavkov, ktorému nechýba ani zálohovanie do cloudu. K dátam sa tak jednoducho dostanete aj pomocou vášho počítača či tabletu. S touto aplikáciou budete mať prehľad o svojich osobných financiách vždy poruke. Nastaviť si môžete aj trvalé príkazy a rôzne notifikácie a nechýba ani export obsahu do PDF.

Verzia: 5.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Tatra Banka

Aplikácia Tatra banky obsahuje zaujímavú funkciu s názvom Spending report, pomocou ktorej si viete ustrážiť svoje výdavky a viete, koľko ste na čo minuli. Pri platbe kartou aplikácia automaticky dokáže zaradiť výdavky do predvolených kategórií, napríklad voľný čas, jedlo, auto a podobne. Kategórie si môžete spravovať aj manuálne, môžete ich pridať alebo odstrániť a jednotlivé transakcie manuálne priradiť k požadovanej kategórii či rozdeliť ich do viacerých kategórií.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

AndroMoney

Ďalšia kvalitná aplikácia, s ktorou budete mať prehľad o svojich výdavkoch. Poteší prívetivé používateľské rozhranie a jednoduchosť aplikácie, no nechýba žiadny podstatná funkcia. Prítomná je synchronizácia s cloudovými úložiskami Dropbox a Google Drive a aplikáciu si môžete aj zaheslovať.

Verzia: 3.9.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.9.7
Aktuálna cena: Zdarma

Používate inú aplikáciu, pomocou ktorej si manažujete svoje financie? Dajte nám o nej vedieť! Môžete tak učiniť priamo v komentároch pod týmto článkom alebo využite priložený formulár.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie kancelárske aplikácie pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na športové výsledky | Tipy redakcie

4.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+