MojAndroid

Niečo pre športových fanúšikov. V Google Play nájdete množstvo prepracovaných aplikácií, s ktorými vám neuniknú žiadne aktuálne športové výsledky. Niektoré z nich sa špecializujú len na jeden šport, iné v sebe ukrývajú najaktuálnejšie informácie z viacerých športov. Toto je zoznam tých, ktoré v redakcii používame najradšej.

FlashScore – športové výsledky

Jedna z najlepších komplexných športových aplikácií, akú si môžete do svojho telefónu nainštalovať. Združuje v sebe výsledky viacerých športov, medzi ktorými nechýba futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná, golf či volejbal. Nájdete tu však aj mnoho iných, menej rozšírených športov. Okrem výsledkov sa môžete tešiť na kompletné tabuľky, svojich športovcov či tímy si môžete pridať medzi obľúbené a aplikácia vás následne na ich zápasy či výsledky upozorní.

Verzia: 2.26.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.26.0
Aktuálna cena: Zdarma

Biathlon Live Results 2018/2019

V posledných dňoch je biatlon na Slovensku veľmi obľúbeným športom. Môžu za to hlavne skvelé výkony našich reprezentantiek. Pokiaľ chcete mať výsledky tohto náročného športu pekne pokope, túto aplikáciu by ste nemali obísť. Výsledky sú k dispozícii okamžite, aj počas prebiehajúceho preteku. Ihneď tak vidíte, kto ako odstrieľal a na akej pozícii práve beží. Aplikácia vás dokáže upozorniť na nadchádzajúce preteky, a tak budete mať istotu, že žiadne nezmeškáte.

Verzia: 2.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Šport.sk

Aplikácia Šport.sk ponúka okrem výsledkov aj aktuálne informácie a správy zo sveta športu. Jednotlivé články si môžete uložiť na neskôr a následne prečítať, nechýbajú ani live výsledky aj s komentárom k jednotlivým zápasom. Aplikácia vás dokáže na zápasy aj upozorniť, takže máte istotu, že žiadny nezmeškáte. Podrobné tabuľky jednotlivých líg sú samozrejmosťou.

Verzia: 5.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.6
Aktuálna cena: Zdarma

Tipsport Liga

Jedná sa o oficiálnu aplikáciu slovenskej hokejovej Tipsport ligy. V aplikácii nájdete zápasy a ich výsledky, ale nechýba ani kompletná tabuľka a rôzne štatistiky. Aplikácia obsahuje live výsledkový servis z každého zápasu a v článkoch sa dočítate všetko podstatné.

Verzia: 5.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

SofaScore Výsledky Live Scores

V tejto aplikácii nájdete výsledky z rôznych športov. Nechýbajú detailné informácie o jednotlivých zápasoch, zostavy či štatistiky. Zoznam športov je naozaj veľmi dlhý, na svoje si určite príde každý. Nechýbajú, samozrejme, ani výsledky zo slovenských líg.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Partner seriálu je 365.banka

Klientom 365 sa staneš tak, že si stiahneš appku, budeš potrebovať svoj občiansky preukaz, zmluvy Ti pošleme e-mailom a podpíšeš ich podržaním tlačidla priamo v appke. Na záver sa s nami ešte spojíš cez videohovor a hotovo.

Účet si založíš aj pri kávičke. Dostaneš k nemu platobnú kartu, Google Pay, sporenie, odmeňovací program a mnoho ďalšieho. To všetko zadarmo.

Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

Nenašli ste v tomto výbere svoju obľúbenú aplikáciu? Nevadí, podeľte sa s nami o svoj výber!

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie s GPS navigáciou | Tipy redakcie

21.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+