MojAndroid

Patríte aj vy medzi používateľov, ktorí uprednostňujú skôr alternatívny launcher od výrobcov tretích strán ako prostredie vstavané od výrobcu? V tom prípade ste už určite počuli o šikovnej aplikácii Apex Launcher. Ide o príjemné prostredie v štýle “Material Design” s množstvom možností prispôsobenia. Aktuálne je na pláne jeho nová aktualizácia optimalizovaná pre funkcie Androidu Nougat, ktorá má prísť už budúci mesiac.

Náš tip
Vyskúšajte si launcher z Androidu O aj na vašom smartfóne (APK)

Apex Launcher už aktualizáciu skutočne potreboval. Posledná aktualizácia pochádza ešte spred dvoch rokov. Vývojári sľubujú zmeny, Apex Launcher bude mať ešte viac funkcií a cieľom je tiež zvýšiť rýchlosť na Androide 7.0 Nougat, ale aj na ostatných verziách. Na aktualizácii sa podieľa už nový tím vývoja a tiež tím podpory. Nová aktualizácia príde v priebehu mája a ďalšie pripravované funkcie budú zverejnené neskôr po májovej aktualizácii.

Používate aj vy na svojom smartfóne alternatívny launcher? Máte skúsenosti s používaním aplikácie Apex Launcher? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcentral

19.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+