MojAndroid

Aj vy sledujete novinky okolo nového Androidu O s otvorenými ústami a len ticho závidíte majiteľom Nexus a Pixel zariadení, ktorí si nový Android už môžu aj vyskúšať? Už nemusíte. Šikovný používateľ XDA fóra s prezývkou linuxct totižto prináša port launchera z Androidu O pre všetkých majiteľov zariadení s Androidom 6.0.1+.

Dopredu upozorňujeme, že ide o testovaciu verziu aplikácie, v ktorej nemusí fungovať všetko tak, ako by malo. Pred jej inštaláciou je tiež nutné odinštalovať akýkoľvek Pixel launcher z vášho zariadenia a pri spúšťaní aplikácií je možné, že pri prvom spustení vám aplikácia ukáže chybovú hlášku. Je potrebné minútu počkať a aplikáciu spustiť znovu. Inak by mal launcher fungovať ako každá iná náhrada nadstavby vášho systému.

Náš tip
Google predstavil Android O. Poznáme detaily + linky na stiahnutie

Android O launcher si môžete stiahnuť priamo z XDA fóra vo forme APK súboru. V priloženom vlákne nájdete aj všetky dôležité informácie o tomto “porte” launcheru z nového Androidu, ako aj skúsenosti samotných používateľov. Ak sa aj vy rozhodnete tento launcher vyskúšať, napíšte nám, či vám funguje korektne.

Zdroj: XDA

25.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+