MojAndroid

Pre niektorých ľudí patrí plánovanie úloh do každodennej rutiny, ktorá dokáže pomôcť zvýšiť produktivitu a efektívne využiť pracovný ale aj voľný čas. V dnešnej dobe sa táto úloha zjednodušila a zrýchlila najmä vďaka smartfónom a vývojárom aplikácií tohto druhu. Medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie To-do aplikácie dneška patrí jednoznačne minimalistický Any.DO. Dnes sa objavila nová aktualizácia, ktorá okrem iného pridáva novú funkciu s názvom Moment.

Any.do aktualizacia

“Moment” sa objaví každý deň vo vopred stanovenom čase a vyzve vás, aby ste si naplánovali svoj deň. V kombinácii s veľmi peknými a jednoduchými grafickými efektami, vás prevedie cez všetky úlohy, ktoré ste si nastavili na dnešný deň. Pod každou úlohou sa zobrazia tlačidlá, ktoré umožnia ponechať úlohu na dnes, presunúť ju na iný deň, odstrániť ju alebo označiť ako hotovú. Vývojári sa okrem tejto novinky rozhodli pridať podporu pre náš obľúbený DashClock Widget, čo znamená, že vaše úlohy sa budú zobrazovať aj na uzamknutej obrazovke.

Any.Do Nová funkcia Moment Any.Do Nová funkcia Moment Any.Do Nová funkcia Moment

V prípade, že patríte k fanúšikom Any.do a používate ho ako primárny To-do nástroj, aktualizácia vás veľmi príjemne poteší. Pre tých, čo aplikáciu ešte nevyskúšali, môžete si ju zdarma stiahnuť v obchode Google Play, kliknutím na náš widget nižšie. Podrobnú recenziu aplikácie nájdete v článku Any.DO: perfektný správca vašich úloh s doplnkom pre prehliadač Chrome.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

21.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+