MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

milanmedved. píše: AUTOKAMERA S ANDROIDOM

“Zdravím existuje nejaká kamera do auta, čo “beží” na Androide ? Počuli ste už o nejakej takej?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

ARMYSvK píše: HUAWEI P20 PRO MIKROFÓN POČAS HOVORU

Náš tip
Huawei P20 Pro: Inovatívny šampión | RECENZIA

“Ahoj ľudia, mám problém s telefónom. Je to Huawei P20 Pro – počas hovoru ma druhá strana nepočuje, ale keď dám telefón na reproduktor alebo na slúchadlá, tak ma počuje v poriadku. Skúšal som už aj továrenské nastavenia a nič. Počas natáčania videa ide mikrofón v poriadku. Neviete čo robiť? Nechcem ho dávať reklamovať, chcem ho najprv skúsiť dať dokopy. Ďakujem.”

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Huawei P20 Pro.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

balzam píše: TECHNOLÓGIA VoWi-Fi

“Zdravím, v dome mám slabý signál, potrebujem túto technológiu využiť. Zoznam zariadení obsahuje aj Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy A8, medzi ktorými sa rozhodujem. Máte skúsenosti? Pôjde to, keď mobil nekúpim v predajni Orange? Na stránke Orange je niečo o firmware, teda “Smartfón zakúpený v Orangei, ktorý podporuje technológiu VoWiFi s aktuálnym firmwarom.” .. ale nižšie je “Prenos čísla od iného operátora by nemal mať vplyv na funkcionalitu služby. Telefón, ktorý ste zakúpili v predajnej sieti Orangeu alebo v inej sieti predajcov telefónov, e-shopov, by mali Volanie cez Wi-Fi v sieti Orange podporovať bez problémov. Nekompatibilita môže nastať, keď bol telefón zakúpený v predajnej sieti iného mobilného operátora. V tomto prípade vám navrhujeme navštíviť priamo servisné stredisko výrobcu telefónu, kde vám ochotne poradia.” Mobil chcem kúpiť nový, SK či EU distribúciu na webe. Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #81
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #80
19.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+