MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #79
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #78

Jeffici píše: PRESTALO FUNGOVAT FAST CHARGING LENOVO P70

“Zdravím, nejako mi prestalo fungovať rýchle nabíjanie. Mám originál kábel a originál nabíjačku 5V/2A a telefón sa mi nabíja aj 15 hodín, čo som niekedy mal za jednu hodinu aj 100%. Nejaké rady? Skúšal som druhú nabíjačku, a to isté. Zdá sa mi, že to prestalo fungovať po aktualizácií, ktorú telefón vyžadoval. Mám 2 také isté telefóny, a to iste robia oba kusy. Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Myscho píše: HUAWEI P20 VS. ONEPLUS 6

Náš tip
Huawei P20: Určite sa nestratí | Recenzia
Náš tip
OnePlus 6: V znamení rýchlosti | RECENZIA

“Čaute, riešim malú dilemu pre ktorý telefón sa rozhodnúť a možno mi pomôžete s výberom. Na OnePlus ma láka hlavne jeho softvér, rýchlosť, optimalizácia, časté aktualizácie a príkladná starostlivosť. Obávam sa ale trochu veľkosti, ako je to s prípadným servisom a tiež je asi o 50 EUR drahší ako P20 v základnej 64 GB verzii. P20 je zasa menší, kompaktnejší, mal by mať lepší fotoaparát, je lacnejší, len tá ich nadstavba mi nejako nevonia. Ak by ste sa mali rozhodovať medzi Huawei P20 a OnePlus 6, čo by to bolo? Alebo ak niekto z vás má jeden alebo druhý telefón, podeľte sa o skúsenosti z dlhodobého hľadiska. Čo je na danom smartfóne super resp. čo vám vadí. Vaše názory mi pomôžu pri rozhodovaní.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

zdeno525 píše: AKO SA VOLÁ TOTO ZVONENIE

“Čaute, neviete náhodou, ako sa volá toto zvonenie vo videu v čase 5:45? (odkaz na video nájdete v príslušnom vlákne na AndroidForum.sk)”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

5.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+